account_balance

Kredyt firmowy

description

Pożyczka na spłatę ZUS i US

trending_down

Kredyt dla firm ze stratą

swap_calls

Kredyt dla firm w trudnej sytuacji

Szanowni Państwo,,

Wiem jak trudno zaufać obcej osobie kiedy chodzi o pieniądze - Twoje pieniądze. Na etapie poszukiwania odpowiedniej firmy i osoby, która zajmie się Twoim kredytem masz wiele wątpliwości. Zastanawiasz się: Czy ta firma poradzi sobie z pozyskaniem kredytu dla mnie? Może chcą mnie oszukać? Skąd mam wiedzieć czy rzeczywiście są profesjonalistami, na jakich się kreują? Może wcale nie chcą mnie oszukać, ale nie mają doświadczenia i jedyne co zrobią to wiele zapytań kredytowych, a kredytu nie otrzymam?!
Drogi Kliencie, i wiesz co? Masz rację, że masz takie wątpliwości!

W całej Polsce firm oferujących usługę pośrednictwa finansowego lub potocznie mówiąc, pomoc przy uzyskaniu kredytu, jest około 5000. Jak wśród nich wybrać taką, która wykonuje swoje obowiązki rzetelnie?

Nieskromnie powiem - wybierz moją! Dlaczego? Ano dlatego, że klientom, którzy posiadają pozytywną historię kredytową jestem w stanie udzielić pisemnej gwarancji uzyskania kredytu niezabezpieczonego. Jeśli nie sfinalizuję dla Ciebie kredytu, to zapłacę Ci za każdy nieskuteczny wniosek kredytowy (zapytanie kredytowe) złożony z moim udziałem. Pewnie zastanawiasz się jaki jest 'haczyk'? Otóż nie ma żadnego.

Każdego klienta, który zamierza skorzystać z moich usług poddaję bezpłatnej, profesjonalnej analizie, dzięki której otrzyma ode mnie informację zwrotną jaką kwotę kredytu może realnie otrzymać. Dzięki indywidualnej ocenie każdego Klienta i przygotowaniu planu działań eliminujemy do minimum ryzyko związane z odrzuceniem wniosku kredytowego, dlatego mogę pozwolić sobie na udzielenie takiej gwarancji, ponieważ jestem pewny swoich umiejętności.

Z poważaniem,

Przemysław Złotkowski Właściciel firmy, pośrednik kredytowy
Przemysław

Kliknij na przycisk Oferteo, aby zobaczyć profil naszej firmy na tym portalu.
Znajdziesz tam aktualne opinie na nasz temat oraz informacje o tym, jakie ciekawe produkty mamy obecnie w swojej ofercie.

Opinie Oferteo.pl
Według legendy Janosik był zbójem, który wraz ze swoją bandą zabierał bogatym i dawał biednym. Podobnymi założeniami kierujemy się w naszej firmie, nazwanej na cześć tej sławnej postaci. Różnica polega na tym, że my kierujemy się sztywnymi, etycznymi zasadami, a nasza praca polega na znalezieniu satysfakcjonującego rozwiązania dla klienta. Poruszamy się w świecie finansów, który jest bogaty w wiele atrakcyjnych rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że Ty szanowny kliencie nie musisz znać się na wszystkim. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedniego pomocnika w kwestii finansowania firmy, a wtedy całkowicie będziesz mógł się skupić na tym, w czym jesteś dobry - na rozwijaniu swojej firmy. Obsługujemy zdalnie klientów z całej Polski, a jeśli chcesz się z nami spotkać, to zapraszamy do Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie.

arrow_drop_up