account_balance

Kredyt firmowy

description

Pożyczka na spłatę ZUS i US

trending_down

Kredyt dla firm ze stratą

swap_calls

Kredyt dla firm w trudnej sytuacji

Szanowny Kliencie,

Wiem jak trudno zaufać obcej osobie kiedy stawką są duże pieniądze - Twoje pieniądze. Na etapie poszukiwania odpowiedniej firmy, która zajmie się Twoim kredytem masz wiele wątpliwości. Zastanawiasz się: Czy ta firma poradzi sobie z pozyskaniem kredytu dla mnie? Może chcą mnie oszukać? Skąd mam wiedzieć czy rzeczywiście są profesjonalistami, na jakich się kreują? Może wcale nie chcą mnie oszukać, ale nie mają doświadczenia i jedyne co zrobią to wiele zapytań kredytowych, a kredytu nie otrzymam?!
Drogi kliencie, i wiesz co? Masz rację, że masz takie wątpliwości!

W całej Polsce firm oferujących usługę pośrednictwa finansowego lub potocznie mówiąc, pomoc przy uzyskaniu kredytu jest około 5000. Jak wśród nich wybrać taką, która wykonuje swoje obowiązki rzetelnie?

Nieskromnie powiem - wybierz moją! Dlaczego? Ano dlatego, że klientom, którzy posiadają pozytywną historię kredytową daję pisemną gwarancję uzyskania kredytu niezabezpieczonego. Jeśli nie spełnię swojej obietnicy zapłacę Ci za każdy nieskuteczny wniosek kredytowy złożony z moją pomocą. Pewnie zastanawiasz się jaki jest 'haczyk'? Otóż nie ma żadnego.

Każdy klient, który skorzysta z naszych usług zostanie poddany bezpłatnej, profesjonalnej analizie, dzięki której otrzyma od nas informację zwrotną jaką kwotę kredytu może realnie otrzymać. Dzięki indywidualnej ocenie każdego przypadku i przygotowaniu planu działań eliminujemy do minimum ryzyko związane z odrzuceniem wniosku kredytowego, dlatego możemy pozwolić sobie na udzielenie takiej gwarancji.

Z poważaniem,

Przemysław Złotkowski Prezes Zarządu

Kliknij na przycisk Oferteo, aby zobaczyć profil naszej firmy na tym portalu.
Znajdziesz tam aktualne opinie na nasz temat oraz informacje o tym, jakie ciekawe produkty mamy obecnie w swojej ofercie.

Opinie Oferteo.pl
Według legendy Janosik był zbójem, który wraz ze swoją bandą zabierał bogatym i dawał biednym. Podobnymi założeniami kierujemy się w naszej firmie, nazwanej na cześć tej sławnej postaci. Różnica polega na tym, że my kierujemy się sztywnymi, etycznymi zasadami, a nasza praca polega na znalezieniu satysfakcjonującego rozwiązania dla klienta. Poruszamy się w świecie finansów, który jest bogaty w wiele atrakcyjnych rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że Ty szanowny kliencie nie musisz znać się na wszystkim, wystarczy, że znajdziesz odpowiedniego pomocnika w kwestii finansowania firmy, a wtedy całkowicie będziesz mógł się skupić na tym, w czym jesteś dobry - na rozwijaniu swojej firmy. Obsługujemy klientów z całej Polski, a ze względu na lokalizację, na osobiste spotkanie do naszego biura zapraszamy klientów z województwa warmińsko-mazurskiego.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie.

arrow_drop_up