Naszym stałym klientom udostępniamy usługę odzyskania ubezpieczenia jakim zostali obciążeni przy zawieraniu umowy kredytu gotówkowego. Częstą praktyką banków jest dokładanie rzekomo obowiązkowego ubezpieczenia na życie, zwykle oprócz prowizji stanowi ono najwyższy koszt kredytu.
Prowizji niestety nie da się odzyskać. Jest to stały koszt, który ponosi kredytobiorca przy zaciąganiu zobowiązania. Ubezpieczenie jednak jest dobrowolne i z niego można zrezygnować, w przypadku umów kredytu na wysokie sumy składka ubezpieczeniowa może sięgać nawet 20 000 – 30 000 zł! Te pieniądze są do odzyskania, jednak należy postępować rozsądnie.
Należy zachować rozwagę przy wypowiadaniu umowy ubezpieczenia. Za przykład może posłużyć Getin Bank, który w swojej procedurze udzielania kredytu ma zapisane, że jeśli klient nie decyduje się na zabezpieczenie kredytu w postaci ubezpieczenia, to powinien przedstawić poręczyciela. Zatem istnieje ryzyko, że po rezygnacji z ubezpieczenia bank może zażądać innego zabezpieczenia.
Jak zrezygnować z ubezpieczenia żeby odzyskać pieniądze i nie narobić sobie kłopotów?
To proste, skorzystaj z naszej pomocy!

Wniosek on-line

Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się więcej na temat swojej zdolności kredytowej!

złóż wniosek call_made

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie.

arrow_drop_up